Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-06-22 21:26 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Justyny Sołowiej

Olsztyn24
Praca Justyny Sołowiej
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w piątek (24.06) o godzinie 18.00 do Galerii Rynek MOK na wernisaż wystawy Justyny Sołowiej pt. „W kręgu miasta”.

Wystawa pokazuje dotychczasowe działania artystyczne autorki związane z danym miastem, które zostały zamknięte w projekcie/katalogu „W kręgu miasta”. W skład projektu wchodzą cykle malarskie – Rytm miasta, Tętniące miasto nocą, Na jeziorach, Collage oraz dwa murale – collage na jeziorach, collage w kręgu miasta. Na podstawie wyżej wymienionych cykli malarskich powstały również murale.

Justyna Sołowiej to młoda malarka, ilustratorka i blogerka. Ostatnio zajęła się również street artem i zaczęła tworzyć w przestrzeni miejskiej. Urodzona w 1986 roku w Morągu. Obecnie mieszkanka Olsztyna. Absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie (2006) i Instytutu Sztuk Pięknych na Wydziale Sztuki UWM w Olsztynie (2011).
R E K L A M A
banner
Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl