Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d./k | 2016-06-28 13:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystartował Letni Squat Kulturalny

Olsztyn24
Otwarta sesja jogi odbyła się w Parku Centralnym (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie)) | Więcej zdjęć »
Wczoraj (27.06) w Spichlerzu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie rozpoczął się Letni Squat Kulturalny. Przez blisko tydzień w cyklu zorganizowanym w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego MOK proponował będzie olsztynianom różnego rodzaju zajęcia.

Cykl rozpoczęto „Piosenką w pigułce” - dwudniowymi warsztatami dla młodzieży od 15 lat, prowadzonymi przez Martę Andrzejczyk, podczas których uczestnicy pracują nad interpretacją piosenek, które zaprezentowane zostaną podczas dzisiejszego koncertu „OSA inauguracyjnie” (Emisja głosu, ruch sceniczny, interpretacja tekstu, improwizacja wokalna i teatr piosenki).

Kolejne były zajęcia w Parku Centralnym pod hasłem „Budzik - Nie prześpij wakacji” - otwarta i bezpłatna sesja jogi w plenerze dla młodzieży i dorosłych, początkujących i ćwiczących, poprowadzona przez Marka Ruczko (Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji Harmonium).
R E K L A M A
banner
Przed nami jeszcze: 

» Opowieści stąd i z daleka

* 29.06-2.07, godz. 10.00-13.00, 15.00-18.00, Spichlerz MOK, ul. Piastowska 13

Warsztaty (dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat) opowiadania z elementami zabaw muzycznych, zbierania ciekawych opowieści oraz odkrywania interesujących i niezwykłych miejsc Olsztyna. Wyprawa w świat słowa, kultury, baśni, historii i nieskończonej wyobraźni. Warsztaty zakończą się wystawą zebranych i twórczo opracowanych „znalezisk”, snuciem opowieści oraz wspólnymi zabawami tanecznymi.

Prowadzenie: Joanna Żurek, Maciej Żurek, Katarzyna Jackowska-Enemuo, Iwona Suwara

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Jest możliwość uczestniczenia w jednej lub w dwóch sesjach każdego dnia. Zapisy: (89) 522 13 70, infokamienica@mok.olsztyn.pl. Od uczestnika wymagana jest obecność na całości wybranego warsztatu wraz z jego wydarzeniem finałowym. W przypadku uczestnictwa w warsztatach osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna (do pobrania na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury lub podczas warsztatu).

» Finał warsztatów Opowieści stąd i z daleka i zabawa taneczna

* 2.07, godz. 18.00, ul. Rodziewiczówny koło Spichlerza MOK

Wystawa, wspólne snucie opowieści w wykonaniu uczestników warsztatów oraz zabawy taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do tańca zagrają: Kapela Maćka Żurka i Kapela Jazgodki

Wstęp wolny.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.