Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-07-09 16:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Trabanty, syrenki, maluchy i nie tylko, znowu zjechały do Olsztyna

Olsztyn24
V Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Ponad sto leciwych pojazdów bierze udział w V Olsztyńskim Zlocie Miłośników Pojazdów PRL. Organizatorem zlotu, podobnie jak w poprzednich latach, jest Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury”.

Uczestnicy zlotu w swoich trabantach, maluchach, syrenkach, maluchach i innych dwu-, trzy- i czterokołowych pojazdach zjechali na Warmię i Mazury ze wszystkich stron Polski już w piątek. Bazą trzydniowego zlotu jest gospodarstwo agroturystyczne „Wiejska Chata” w Wynkach pod Łuktą. I tam w piątkowy wieczór nastąpiło otwarcie zlotu.

Większość dzisiejszego dnia (9.07) uczestnicy zlotu spędzą w Olsztynie. O godzinie 10. spotkali się na parkingu przy HWS Urania, skąd kolumną przejechali na Pl. Dunikowskiego, gdzie przez kilka godzin prezentowali swoje, w większości „wypieszczone” pojazdy.
R E K L A M A
banner
Kolejnym punktem zlotowego programu był przejazd na lotnisko Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie organizatorzy przygotowali gry i zabawy dla uczestników. Ta część imprezy miałą mieć charakter zamknięty, jednakże ze względu na odbywający się równolegle na lotnisku piknik „Razem z NATO” wielu uczestników pikniku zdecydowało się przejść na zlotowy parking i tam podziwiać uczestniczące w zlocie pojazdy.

Na wieczór organizatorzy przygotowali jeszcze zabawę przy muzyce zespołu Avista.

Zakończenie zlotu Miłośników Pojazdów PRL nastąpi w niedzielę (9.07) w południe w Wynkach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
V Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL w Olsztynie

»

09-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.