Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-07-18 10:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Mamy mistrza świata

Olsztyn24
Wiktor Augustowski na macie (fot. archiw. UM Biskupiec)
Mieszkający w Biskupcu Wiktor Augustowski zdobył złoto w 11. edycji otwartych mistrzostw świata w taekwondo. Zawodnicy klubu sportowego Egida Barczewo-Olsztynek walczyli w sobotę i niedzielę (16-17.07) w Birmingham w Wielkiej Brytanii i zdobyli w sumie 3 medale.

Wiktor zajął 1. miejsce w kategorii: dzieci walki pointfighting żółte pasy waga piórkowa. Zawodnik uprawia taekwondo zaledwie od 7. miesięcy. Ma na swoim koncie m.in. złoty medal zdobyty na międzynarodowych mistrzostwach Polski w Wieliczce.

W mistrzostwach świata wystartowało blisko 3700 zawodników. Polską Unię Taekwondo reprezentowała 51-osobowa ekipa.
R E K L A M A
banner
Komentarze [2]
~Pani / 2017-01-21 10:48
Hej, zawisniku, lepiej sprawdź swoje błędy ortograficzne, bo w 3 linijkach masz ich kilka. Redakcja jest super. Pozdrawiam. Stała czytelniczka
~ / 2017-01-18 19:00
uwielbiamy pismaków którzy powielają nie sprawdzone informacje, Wiktor Augustowski jak najbardziej zdobył zloty medal w Anglii na mistrzostwach świata lecz niestety nie jest mistrzem świata jak jego rodzice wszystkim wpierają ponieważ tytuły mistrzowskie są przyznawane w kategoriach czarnych pasów nie kolorowymi, koniec końców jest złotym medalistom z mistrzostw świata.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl