Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./k | 2016-07-27 13:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Wieczór z OSA przedwojennie

Olsztyn24
Krzysztof Czaplejewicz (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Spichlerzu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się wczoraj (26.07) trzecie już spotkanie z letniego cyklu Olsztyńska Scena Artystyczna - pod hasłem „OSA przedwojennie”.

W ramach spotkania organizator zaprosił olsztynian do obejrzenia wystawy kopii przedwojennych pocztówek i „znalezisk” po warsztatach „Opowieści stąd i z daleka”, które odbyły się na początku lipca w ramach Letniego Squatu Kulturalnego. Wieczór muzycznie umilił też kameralny koncert gitarowy Krzysztofa Czaplejewicza z gościnnym udziałem Andrzeja Poterały.

Olsztyńska Scena Artystyczna to projekt w ramach programu Spichlerz Piastowska 13. Skupia się przede wszystkim na prezentacji twórczości olsztyńskich artystów lub z Olsztynem nierozerwalnie związanych. W rolach głównych: muzyka, teatr, kabaret, performance, poezja, proza, sztuki plastyczne, fotografia i nie tylko.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl