Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-08-12 17:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Biznes? Tylko w Olsztynie!

Olsztyn24
Z raportem można się zapoznać poprzez stronę internetową Urzędu Miasta
Stolica Warmii i Mazur staje się coraz bardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców. Przestawia to m.in. specjalny raport, który powstał we współpracy z Colliers International.

Colliers International to firma zajmująca się doradztwem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zatrudnia ok. 16 tys. pracowników w 66. krajach. W Polsce działa od niemal dwóch dekad.

Właśnie we współpracy z nią powstała dwujęzyczna publikacja „Biznes lubi spokój”, wydana w tysiącu egzemplarzy i w formie elektronicznej. Colliers International przeprowadził analizę olsztyńskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Raport odzwierciedla jego stan na kwiecień i ma być corocznie aktualizowany.
R E K L A M A
banner
Można dowiedzieć się z niego o dostępnych terenach inwestycyjnych w Olsztynie, przestrzeni biurowej, zapleczu badawczym i potencjale pracowniczym. Z drugiej strony stolica Warmii i Mazur to doskonałe miejsce do pracy ze względu na otoczenie - lasy, jeziora, parki, coraz bardziej nowoczesną infrastrukturę. Nie bez znaczenia jest też rosnąca dostępność komunikacyjna - międzynarodowy port lotniczy i budowana ekspresowa trasa łącząca Olsztyn z drogą S-7.

- Jesteśmy zainteresowani gospodarką nieuciążliwą środowiskowo i innowacyjną - mówi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Z uwagi na położenie, nasze miasto ma doskonałe warunki do rozwoju tych gałęzi gospodarki, które skierowane są na zdrowie, naukę i wykorzystanie wolnego czasu.

Colliers International promuje raport na swoich stronach internetowych, podczas realizowanych przedsięwzięć oraz w bazie klientów firmy. We wrześniu publikacja wraz z listem zapraszającym do Olsztyna ma trafić m.in. do wszystkich ambasad w Polsce oraz izb gospodarczych.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl