Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-08-26 21:16 | Rozmiar tekstu: A A A

Kosmiczny piknik na zakończenie lata z MBP

Olsztyn24
Zabawę zakończyła balonowa bitwa | Więcej zdjęć »
Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła dzisiaj (26.08) najmłodszych olsztynian na plac zabaw umieszczony między osiedlami Nagórki i Jaroty na Piknik Kosmiczny.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji pikniku, który już od kilku lat odbywa się na placu zabaw między Jarotami a Nagórkami był kosmos. Po Dzikim Zachodzie i Pikniku na Zamku, pracownicy biblioteki nr 5 (ul. Orłowicza 27), biblioteki nr 6 (ul. Jarocka 65) oraz biblioteki nr 13 (ul. Sikiryckiego 9) zabrali dzieci w przestrzeń kosmiczną - przygotowali szereg atrakcji inspirowanych gwiezdnymi podróżami i bliskimi spotkaniami z przybyszami z obcych planet.

W programie imprezy były m.in. konkurs na najlepsze kosmiczne przebranie, wyścigi latających talerzy i rakiet wykonanych z materiałów ekologicznych oraz poszukiwanie kosmitów. Można było też nakarmić kosmonautę oraz wziąć udział w kosmicznej wojnie na balony.
R E K L A M A
banner
Organizatorzy zaplanowali również spotkanie z Beatą Sarnowską, autorką książki pt. „Tajemnica zaginionej kotki”.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl