Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-08-29 18:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejni nauczyciele olsztyńskich placówek oświatowych awansowani

Olsztyn24
Nauczyciele odbierają akty z rąk prezydenta Olsztyna | Więcej zdjęć »
Ponad czterdzieści osób uzyskało tytuł nauczyciela mianowanego. Pracownicy przedszkoli, szkół oraz Pałacu Młodzieży ślubowali dzisiaj (29.08) w ratuszu.

- Kieruję do was wielkie słowa uznania - mówił prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Jesteście przykładem, że chcecie i potraficie się rozwijać. Nie mam wątpliwości, że to radosna chwila w Waszym życiu. Ale te awanse na pewno cieszą także waszych bliskich oraz dyrektorów szkół, w których uczycie.

Przekazane dzisiaj nominacje oznaczają, że kolejne 42 osoby zatrudnione w olsztyńskiej oświacie dotarły do połowy ścieżki zawodowego awansu. Przed nimi jeszcze stopień nauczyciela dyplomowanego i profesora oświaty.
R E K L A M A
banner
- Nauczyciel mianowany to kolejny etap zawodowy - przypomina Mariusz Badura, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta. - To potwierdzenie, że nauczyciel wykazał się w pracy, zdobył doświadczenie, podniósł kwalifikacje.

Zasady awansu zawodowego zostały wpisane do Karty Nauczyciela w 2000 roku. Od tego czasu prezydent miasta wydał ok. 2,6 tys. aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

W olsztyńskich przedszkolach i szkołach pracuje ponad 2,5 tys. nauczycieli.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Ślubowanie nauczycieli

»

29-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.