Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-09-02 18:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Planeta 11 prezentuje wystawę fotografii „Moje Tatry” Romualda Zabielskiego

Olsztyn24
Wystawa „Moje Tatry” w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN oraz Multimedialna Biblioteka Młodych Planeta 11, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, zorganizowały w siedzibie biblioteki wystawę fotografii „Moje Tatry” autorstwa Romualda Zabielskiego.

Otwarcie ekspozycji odbyło się wczoraj (1.09) i było połączone z prezentacją autorskiego albumu fotograficznego „Moje Tatry” Romualda Zabielskiego. Wydarzenie odbyło się w ramach 11. edycji Europejskiej Nocy Naukowców Fusion2Night.

Prof. Romuald Zabielski jest członkiem korespondentem PAN, nauczycielem akademickim SGGW w Warszawie. Autor ponad 200 publikacji naukowych z zakresu fizjologii układu trawiennego. Wiele lat spędził w ośrodkach akademickich w Japonii, Francji i Szwecji.
R E K L A M A
banner
Dużo fotografuje i podróżuje. Z pasji do gór powstał pomysł wydania autorskiego albumu fotograficznego o Polskich Tatrach. Bardzo osobisty, wspomnieniowy a zarazem dowcipny obraz - zbiór zdjęć z przebytych wędrówek, poprzedzony barwnym wstępem.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl