Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2016-09-06 16:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy szczypiorniści zaprezentowali się przed sezonem

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania w olsztyńskim ratuszu (fot. UM)
W przemeblowanym składzie i z ogromnymi nadziejami na dobrą grę. Piłkarze ręczni Warmii Traveland zaprezentowali się dzisiaj (6.09) w olsztyńskim ratuszu.

Niemal w przededniu inauguracji pierwszoligowych rozgrywek odbyła się oficjalna prezentacja drużyny olsztyńskich szczypiornistów. Zawodnicy Warmii, podobnie jak w minionym sezonie, mają walczyć o jak najwyższe cele. Jednak podstawowym założeniem jest odbudowa drużyny.

- Oczywiście ważne jest też miejsce w tabeli - przyznaje prezes Stanisław Tunkiewicz. - Biorąc pod uwagę zmiany, które nastąpiły w ekipie, będzie nas satysfakcjonować co najmniej czwarta pozycja na koniec rozgrywek.
R E K L A M A
banner
Po poprzednim sezonie szeregi Warmiaków opuściło trzech graczy, w tym dawny reprezentant Polski Daniel Żółtak. W ich miejsce sprowadzono młodych, zdolnych zawodników. Nowym kapitanem został Radosław Dzieniszewski.

- W tej chwili trudno powiedzieć, czy jesteśmy lepiej przygotowani niż do poprzednich rozgrywek - mówi Dzieniszewski. - O tym będzie można przekonać się po pierwszych kilku meczach.

Podobnie jak w poprzednim, tak i w tym sezonie drużyna piłkarzy ręcznych może liczyć na wsparcie samorządu Olsztyna.

- Nie mam wątpliwości, że ten sezon będzie porównywalny do poprzedniego pod względem sportowym - mówi prezydent miasta Piotr Grzymowicz. - Mam nadzieję, że zespół udowodni, że zasługuje na to, by awansować do Superligi. Jest czas, żeby dobrze przygotować się do ewentualnego awansu.

Olsztyńscy szczypiorniści rozpoczną rozgrywki I ligi w ten weekend. Ich pierwszym rywalem w wyjazdowym meczu będzie Śląsk Wrocław.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl