Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2016-09-06 16:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy szczypiorniści zaprezentowali się przed sezonem

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania w olsztyńskim ratuszu (fot. UM)
W przemeblowanym składzie i z ogromnymi nadziejami na dobrą grę. Piłkarze ręczni Warmii Traveland zaprezentowali się dzisiaj (6.09) w olsztyńskim ratuszu.

Niemal w przededniu inauguracji pierwszoligowych rozgrywek odbyła się oficjalna prezentacja drużyny olsztyńskich szczypiornistów. Zawodnicy Warmii, podobnie jak w minionym sezonie, mają walczyć o jak najwyższe cele. Jednak podstawowym założeniem jest odbudowa drużyny.

- Oczywiście ważne jest też miejsce w tabeli - przyznaje prezes Stanisław Tunkiewicz. - Biorąc pod uwagę zmiany, które nastąpiły w ekipie, będzie nas satysfakcjonować co najmniej czwarta pozycja na koniec rozgrywek.
R E K L A M A
banner
Po poprzednim sezonie szeregi Warmiaków opuściło trzech graczy, w tym dawny reprezentant Polski Daniel Żółtak. W ich miejsce sprowadzono młodych, zdolnych zawodników. Nowym kapitanem został Radosław Dzieniszewski.

- W tej chwili trudno powiedzieć, czy jesteśmy lepiej przygotowani niż do poprzednich rozgrywek - mówi Dzieniszewski. - O tym będzie można przekonać się po pierwszych kilku meczach.

Podobnie jak w poprzednim, tak i w tym sezonie drużyna piłkarzy ręcznych może liczyć na wsparcie samorządu Olsztyna.

- Nie mam wątpliwości, że ten sezon będzie porównywalny do poprzedniego pod względem sportowym - mówi prezydent miasta Piotr Grzymowicz. - Mam nadzieję, że zespół udowodni, że zasługuje na to, by awansować do Superligi. Jest czas, żeby dobrze przygotować się do ewentualnego awansu.

Olsztyńscy szczypiorniści rozpoczną rozgrywki I ligi w ten weekend. Ich pierwszym rywalem w wyjazdowym meczu będzie Śląsk Wrocław.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl