Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-09-09 12:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Rok po premierze i z WAWRZYNEM na koncie. Joanna Żamejć o „Nawróceniu wiedźmy” ponownie w WBP

Olsztyn24
Od lewej: Joanna Żamejć i prowadząca spotkanie Justyna Artym | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie oraz Pracownia Wydawnicza „ElSet” zaprosiły wczoraj (08.09) olsztynian do Starego Ratusza na kolejne spotkanie autorskie z Joanną Żamejć, olsztyńską bibliotekarką aktualnie mieszkającą w Niemczech.

Autorka wydanej we wspomnianym wydawnictwie w czerwcu 2015 roku książki pt. „Nawrócenie wiedźmy. Magiczno-historyczna powieść z czasów pruskich” spotkała się z miłośnikami literatury, aby porozmawiać m.in. o dotychczasowym „życiu” swojego debiutu literackiego, który został nagrodzony Nagrodą Czytelników WAWRZYN - Literacka Nagroda Warmii i Mazur za rok 2015, oraz planach na rozwinięcie losów jego bohaterów.

Spotkanie poprowadzone przez Justynę Artym (Olsztyński Literacki Miesięcznik Mówiony) zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jego oberzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie autorskie z Joanną Żamejć w WBP

08-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl