Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./k | 2016-09-14 11:34 | Rozmiar tekstu: A A A

W Galerii Rynek MOK otwarto kolejną wystawę w ramach Warmia Mazury Design Festival

Olsztyn24
Otwarcie wystawy w Galerii Rynek MOK (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Galerii Rynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie otwarto wczoraj (13.09) kolejną wystawę w ramach tegorocznej edycji Warmia Mazury Design Festival - „Dizajn z Warmii” Jacka Wojciecha Suszka.

Fundacja Formwell, organizator festiwalu, o zaprezentowanych eksponatach:

Naturalne meble, inspirowane dawnymi i dzisiejszymi potrzebami człowieka, posiadają proste, oczywiste funkcje i charakteryzują się oryginalną formą wynikającą z współczesnej architektury Warmii. Potrzeby ludzi nie zmieniają się. Doszliśmy do takiego momentu w rozwoju cywilizacyjnym, że chcemy dziś żyć podobnie, jak sto czy pięćset lat temu: blisko natury, otaczając się rzeczami ekologicznymi, odżywiając się zdrowo, odpoczywając najchętniej na łonie natury. Nowoczesna forma przedmiotów odzwierciedla istotę potrzeb dawnych i dzisiejszych Warmiaków. 
R E K L A M A
banner
Kolejne wernisaże wystaw w ramach festiwalu odbędą się 30 września.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl