Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-16 20:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności rozpoczął się w Olsztynie

Olsztyn24
Miasto zaprasza na dzień otwarty w zajezdni
To jedna z niewielu szans, by zajrzeć do jednego z najważniejszych miejsc związanych z komunikacją miejską. Już jutro (17.09) Dzień Otwarty w zajezdni.

Wydarzenie to przygotowało miasto przy okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Mobilności. Kampania rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do czwartku. Przy okazji szereg wydarzeń zorganizowanych nie tylko przez miejskie jednostki.

W sobotę warto wybrać się do zajezdni MPK przy ul. Kołobrzeskiej 40. Między godziną 11.00 a 13.00 będzie można zobaczyć niedostępne na co dzień miejsca: zajezdnię tramwajową, warsztat i halę postojową.
R E K L A M A
banner
Poza Dniem Otwartym w zajezdni, nie zabraknie zajęć i konkursów w bibliotekach. Natomiast na zakończenie akcji w czwartek (22.09) odbędzie się Dzień bez Samochodu. Wówczas każdy kierowca, który zdecyduje się zostawić swoje auto przed domem, będzie mógł bezpłatnie podróżować komunikacją miejską w Olsztynie.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl