Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-09-23 21:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Weekend w Muzeum Nowoczesności z akcją „60+Kultura”

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „60+Kultura”. Jutro (24.09) w Muzeum Nowoczesności przy ul. Knosały 3b specjalne zwiedzanie dla seniorów. Podczas dwóch wycieczek pn. „Wspominamy dawny Olsztyn”, od godz. 11.00 i 15.00, będzie można zobaczyć, jak wyglądało przed laty i jak zmieniało się nasze miasto.

25 września (niedziela) od godz. 12.00 Muzeum Nowoczesności zaprasza na „Niedzielę hobbystów”. W programie prezentacje, pokazy i prelekcje regionalnych kolekcjonerów i hobbystów. Na dolnym poziomie Muzeum dostępne będą dwa stanowiska retro-komputerowe, kolekcja figurek z klocków Lego oraz stanowisko Klubu Miłośników Weteranów ROTOR (wraz z prezentacją zabytkowych motocykli na zewnątrz budynku). Prezentacje umili muzyka z płyt winylowych. Będą też samochody, w tym dwie repliki rajdowego Poloneza. Równolegle, w górnej sali wygłaszane będą półgodzinne prelekcje regionalnych pasjonatów. Całość zwieńczy kolejna prezentacja Eksponatu Miesiąca, którym będzie unikatowy motocykl Sokół 500, własność Bogdana Romanowskiego.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl