Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Waldemar Ziarek | 2016-09-24 00:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Jak bezpiecznie poruszać się drogą

Olsztyn24
O bezpieczeństwie na drogach na 14. Olsztyńskich Dniach Nauki (fot. WZ) | Więcej zdjęć »
Podczas zakończonych w piątek (23.09) 14. Dni Nauki na UWM w Olsztynie prezentowano „nowinki” z różnych dziedzin nauki. Duże zainteresowanie uczestników wzbudziła seria prezentacji pod tytułem „Jak bezpiecznie poruszać się drogą”. Była to zasługa Krzysztofa Hołowczyca, gościa specjalnego tegorocznych „Dni...”.

Krzysztof Hołowczyc wygłosił odczyt na temat jak bezpiecznie poruszać się pod drodze, ukraszony wspomnieniami z swojej bogatej kariery. Hołek promował projekt budowy Centrum Nauki o Bezpieczeństwie Innopolice, które w ciągu najbliższych trzech lat powstanie w Szczytnie.

Licznie odwiedzający poznali pracę mobilnego biura Inspekcji Transportu Drogowego, sposoby badania widzialności oznakowania na drodze za pomocą specjalistycznego sprzętu, które, na co dzień użytkowane jest przez Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie i wzięli udział w inscenizacji uwolnienia zakleszczonego w pojeździe kierowcy.
R E K L A M A
banner
Organizatorem wydarzenia była Fundacja Kierowca Bezpieczny i UWM Olsztyn przy współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Olsztynie, Komendą Miejską Straży Pożarnej w Olsztynie, Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Olsztynie, PHU Tadeusz Gałązka, Urzędem Miasta Szczytno i Piekarnią Tyrolską.

Waldemar Ziarek

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl