Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Chorzelewska | 2016-09-26 14:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze z „Piątki” pomagają potrzebującym zbierając żywność

Olsztyn24
Wolontariusze z Gimnazjum nr 5 zbierają żywośc dla potrzebujących (fot. Anna Chorzelewska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
To był wyjątkowy weekend. W dniach 23-24 września wraz z wolontariuszami z całej Polski włączyliśmy się do Zbiórki Żywności „Podziel się Posiłkiem” organizowanej przez Bank Żywności.

W tym roku reprezentowała nas grupa 30 uczniów, którzy rozdawali ulotki w sklepach (Biedronka na ul. Iwaszkiewicza i Rast na ul. Gotowca) i z uśmiechem na twarzy zachęcali klientów do dzielenia się swoimi zakupami.

Zebrana żywność trafi najpierw do magazynów Banków Żywności, gdzie zostanie błyskawicznie posortowana, zważona i policzona, a następnie przekazana sprawdzonym lokalnym organizacjom, które na co dzień zajmują się dożywianiem dzieci. Początek roku szkolnego to bardzo trudny okres. Wielu rodziców właśnie wtedy staje przed dramatycznym wyborem: kupić przybory do szkoły i ubrania na jesień, czy jedzenie dla dzieci. Dlatego, co roku wolontariusze z „Piątki” aktywnie uczestniczą w zbiórce. Liczymy na to, że dzięki temu będzie można przygotować milion posiłków dla dzieci.
R E K L A M A
banner
Wszystkim naszym wolontariuszom chcemy gorąco podziękować za ich gotowość do niesienia pomocy innym oraz podkreślić ich wrażliwość na drugiego człowieka.

Anna Chorzelewska

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl