Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2016-09-29 19:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Inauguracyjny maraton rozpoczęty

Olsztyn24
Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Nauk o Żywności UWM (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Pierwszy dzień października to tradycyjnie moment rozpoczęcia roku akademickiego na uczelniach wyższych. Ale chociaż do początku października jeszcze dwa dni, maraton inauguracji roku akademickiego 2016/2017 w Olsztynie już ruszył. Jako jedni z pierwszych nowy rok akademicki zainaugurowali dzisiaj (29.09) studenci Wydziału Nauki o Żywności olsztyńskiego uniwersytetu.

W zorganizowanej w auli im. Mariana Gotowca przy ul. Oczapowskiego uroczystości udział wzięli m.in. prorektor UWM ds. ekonomicznych i rozwoju dr hab. Mirosław Gornowicz, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i wiceprzewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Monika Rogińska-Stanulewicz.

Oprócz tradycyjnych punktów inauguracji roku akademickiego jak przemówienie dziekana prof. dr hab. Małgorzaty Darewicz, wystąpień okolicznościowych zaproszonych gości, immatrykulacji studentów I roku, czy wykładu inauguracyjnego wygłoszonego przez prof. dr hab. Katarzynę Majewską, w programie inauguracji  roku akademickiego znalazło się także wręczenie odznaczeń oraz wręczenia nagród laureatom konkursu ph. „W roku 2017 na rynku pojawia się nowy produkt spożywczy”.
R E K L A M A
banner
Przed nami jeszcze 16 podobnych inauguracji roku akademickiego na 16. innych wydziałach uniwersytetu. Natomiast inauguracja roku akademickiego na całej uczelni rozpocznie się jutro (30.09) o godz. 11.00 w Centrum Konferencyjnym UWM przy ul. Dybowskiego 11.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl