Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Agnieszka Rudzińska | 2016-10-10 00:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztynianin Michał Rudziński mistrzem i rekordzistą świata w wyciskaniu sztangi leżąc

Olsztyn24
Michał Rudziński na podium | Więcej zdjęć »
Michał Rudziński został Mistrzem Świata w wyciskaniu sztangi leżąc. Olsztynianin okazał się również najsilniejszy ze wszystkich uczestników mistrzostw, ustanawiając rekord świata w wyciskaniu sztangi leżąc.

Mistrzostwa Świata w wyciskaniu sztangi leżąc odbyły się 6 października w miejscowości Herzberg w Niemczech. To najważniejsza impreza sportowa federacji WUAP. W tym prestiżowym wydarzeniu udział wzięło ponad 150 zawodników z całego świata. Wśród nich nie mogło zabraknąć najlepszego polskiego zawodnika – Michała Rudzińskiego.

Zawodnik z Olsztyna zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii 140+, jednakże największym jego osiągnięciem było zdobycie tytułu OPEN ABSOLUT w formule RAW z nowym rekordem świata i Europy federacji WUAP, tj. 290 kg. W tej kategorii klasyfikowani są wszyscy zawodnicy z poszczególnych wag, co oznacza, że olsztynianin odebrał również medal najsilniejszego ze wszystkich zawodników biorących udział w Mistrzostwach Świata.
R E K L A M A
banner
Michał Rudziński reprezentuje olsztyński klub Sukces Olsztyn. Ma na swoim koncie takie tytuły w wyciskaniu sztangi leżąc jak: Mistrz Europy 2015, Mistrz Polski 2016 oraz 2014. Ponadto jest jedynym Polakiem, który wycisnął na oficjalnych zawodach największy ciężar.

Więcej informacji na oficjalnym fanpage zawodnika:
https://www.facebook.com/Micha%C5%82-Rudzi%C5%84ski-Barbell-Bench-Press-395625713954162/
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Michał Rudziński ustanawia rekord świata w wyciskaniu sztangi leżąc

»

06-10-2016

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl