Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
JS | 2016-10-25 11:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Planeta 11 organizuje Wielką Grę z Harrym Potterem w roli głównej

Olsztyn24
 
Uwielbiasz Harry`ego Pottera? Kochasz książki? W takim razie Wielka Gra w Planecie 11 jest dla Ciebie!

Wielka Gra to coroczny turniej, organizowany w Planecie 11, w którym mogą się sprawdzić miłośnicy literatury. W ubiegłych latach tematem przewodnim był m.in. Hobbit lub Igrzyska Śmierci. W tym roku bibliotekarze jako głównego bohatera wybrali Harry`ego Pottera. Eliminacje odbędą się 7 listopada, zaś wielki finał 19 listopada.

Dlaczego Harry Potter? Bo jego popularność nie słabnie. Dodatkowo właśnie nastąpiła premiera nowej części „Harry Potter i przeklęte dziecko”. Jednak w Planecie 11 pytania będą dotyczyć tylko siedmiu poprzednich książek, czyli: Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi, Harry Potter i Insygnia Śmierci. Co ważne, pytania będą dotyczyć tylko książek, a nie filmowych adaptacji. Dlatego radzimy dobrze zaznajomić się z lekturą.
R E K L A M A
banner
Wielka Gra składać się będzie z dwóch etapów. Pierwszy to eliminacje, które są zaplanowane na 7 listopada o godzinie 16.30 i odbędą się nie tylko w Planecie 11, ale też w innych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wszyscy biorący udział w eliminacjach otrzymają do rozwiązania test składający się z około 40. pytań (otwartych i zamkniętych). Najlepsi uczestnicy uzyskają awans do finału. Ten zaś odbędzie się w Planecie 11, 19 listopada o godzinie 12.00.

Udział jest bezpłatny i bez ograniczeń wiekowych. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy, ale pytania lub ewentualne zgłoszenie chęci uczestnictwa w konkursie prosimy przysyłać na adres: kasia.mierkowska@planeta11.pl i kasia.tomaszewicz@planeta11.pl.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, m.in. abonamenty na multimedia do Planety 11, książki i gadżety z Harrym Potterem, wejściówki do kina i innych olsztyńskich obiektów kulturalnych.

Więcej informacji oraz regulamin  na stronie: www.planeta11.pl
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl