Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-10-26 15:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Ratownicy medyczni obchodzili swoje święto w Klebarku Wielkim

Olsztyn24
Obchody Dnia Ratownictwa Medycznego 2016 w Klebarku Wielkim | Więcej zdjęć »
Tradycyjnie już ratownicy medyczni z Warmii i Mazur wybrali Sanktuarium Krzyża Świętego w Klebarku Wielkim na miejsce obchodów Ogólnopolskiego Dnia Ratownictwa Medycznego. Wojewódzka uroczystość z okazji przypadającego kalendarzowo na 13 października święta ratowników medycznych odbyła się dzisiaj (26.10) właśnie w Klebarku Wielkim.

W uroczystościach oprócz reprezentacji ratowników medycznych z różnych stron województwa warmińsko-mazurskiego udział wziął wicewojewoda Sławomir Sadowski oraz szefowie współpracujacych z ratownikami medycznymi służb i instytucji.

Mszę świętą w intencji ratowników medycznych w kościele parafialnym w Klebarku Wielkim odprawił ks. abp senior Edmund Piszcz. Część świecka uroczystości odbyła się w położonej na terenie parafii sali Zakonu Kawalerów Maltańskich. W tej cześci uroczystości wicewojewoda uhonorował Medalami za Długoletnią Służbę oraz odznakami honorowymi Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia kilkudziesiąt osób związanych z ratowaniem zdrowia i życia ludzkiego.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Święto Ratowników Medycznych Warmii i Mazur 2016

26-10-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl