Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-10-26 16:44 | Rozmiar tekstu: A A A

MBP zaprasza do udziału w konkursie literackim „O czym będzie bajka?”

Olsztyn24

Miejska Bibioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wszystkich małych twórców do udziału w konkursie literackim, którego pomysłodawcą jest olsztyński bajkopisarz – Mariusz Szwonder. Wystarczy jedynie pomysł na zabawną bajkę lub zarys fabuły (objętość tekstu to maksymalnie jedna strona formatu A4).

Najlepszy pomysł zostanie zamieniony na wierszyk oraz nagrany przez lektora w profesjonalnym studiu. Dla autorów najciekawszych bajek Mariusz Szwonder ufunduje 20 płyt z bajkami i zagadkami pt. „Mały Świat”. Prace konkursowe, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz zawierające telefon kontaktowy do rodzica, należy składać do 3 listopada 2016 w bibliotece Abecadło (Centrum Handlowe AURA, Al. Piłsudskiego 16).

Mariusz Szwonder (ur. 1977) – surdopedagog, polonista, członek Stowarzyszenia Autorów Polskich. Współpracuje z wieloma artystami (m.in. z Piotrem Fronczewskim, Wiktorem Zborowskim, Krystyną Czubówną, Marianem Opanią, Teresą Budzisz-Krzyżanowską, Jarosławem Boberkiem, Tomaszem Knapikiem) oraz z Fundacją Mam Marzenie i portalem CzasDzieci.pl. Autor blisko 200 publikacji prasowych dla dzieci oraz zbioru bajek w formie audiobooka pt. „Mały Świat”.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.