Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d./k | 2016-11-05 12:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystartowało „Małe slow”. MOK proponuje powakacyjne wieczory z Slow Life Music Festival

Olsztyn24
The Olsten Brothers Band (fot. Bernard Wawrzniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprosił na powakacyjną odsłonę Slow Life Music Festival – festiwalu singer-songwriterskiego powołanego do istnienia podczas tegorocznego Olsztyńskiego Lata Artystycznego. W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie, w ramach nowego cyklu „Małe slow” wystąpił wczoraj (4.11) zespół The Olsten Brothers Band.

„Małe slow” to cykl koncertów utrzymanych w klimacie wyciszenia, spokoju i inteligentnego odpoczynku. Podczas odbywających się raz w miesiącu występów zaproszeni artyści zaprezentują twórczość z pogranicza folku, rocka, piosenki autorskiej i muzyki alternatywnej.

Kameralny cykl otworzyła olsztyńska grupa The Olsten Brothers Band, która latem zaprezentowała się na Scenie nad Łyną, zachwycając swym występem i zdobywając zasłużone uznanie publiczności. W planach wieczoru była też dyskusja z muzykami i organizatorami oraz pokaz zdjęć z letniej odsłony festiwalu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Kebiz / 2016-11-06 20:03
Może to i piękne, i modne, ale oczy ślepną, a uszy więdną od tego anglosaskiego bełkotu. Czy już nic nie można nazwać po polsku ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.