Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-11-08 17:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Gala finałowa i wernisaż OMF 2016 już w czwartek

Olsztyn24
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne
Znane są już wyniki tegorocznej edycji Otwartych Mistrzostw Fotograficznych – konkursu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie w ramach programu Centrum Sztuk Wizualnych. W czwartek (10.11) o godz. 18.00 w Galerii Amfilada MOK odbędzie się gala finałowa połączona z wernisażem wystawy pokonkursowej. Nagrodzone, wyróżnione i zakwalifikowane do wystawy zdjęcia będzie można oglądać do 11 grudnia.

Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne to coroczny, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ogólnopolski konkurs skierowany do wszystkich zainteresowanych fotografią. Od 2004 roku tematyka konkursu obejmuje kategorie: człowiek (portret, reportaż, akt, ludzie), przyroda (pejzaż, fauna, flora) i architektura. W każdej z kategorii jury konkursu przyznaje statuetki: I miejsce – Złote Szkło, II miejsce – Srebrne Szkło, III miejsce – Brązowe Szkło. Przyznawane jest również Grand Prix – nagroda im. Ryszarda Czerwińskiego fundowana przez Prezydenta Miasta Olsztyna. Ponadto laureaci otrzymują nagrody rzeczowe w postaci specjalistycznego sprzętu fotograficznego i komputerowego.

Nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane są podczas uroczystej Gali Finałowej oraz na wystawie pokonkursowej w siedzibie MOK w Olsztynie. Publikowane są również na łamach patronów prasowych, w mediach drukowanych i internetowych branży fotograficznej.
R E K L A M A
banner
Wstęp wolny.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl