Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MBM | 2016-11-10 12:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzisiaj Powiatowa Wigilia Święta Niepodległości

Olsztyn24
Starostwo zaprasza na V Powiatową Wigilię Niepodległości | Więcej zdjęć »
Starostwo Powiatowe w Olsztynie zaprasza dzisiaj (10.11) o godz. 17.00 na V Powiatową Wigilię Święta Niepodległości. Spotykamy się przed Starostwem Powiatowym w Olsztynie, gdzie zabrzmią polskie pieśni patriotyczne, pojawią się żołnierze w umundurowaniu z czasów I wojny światowej, będą kokardy narodowe, śpiewniki, gorąca herbata z miodem i cytryną, a budynek urzędu oświetli biało-czerwona iluminacja.

Ideą imprezy jest radosne świętowanie rocznicy odzyskania przez Polskę wolności, bez tradycyjnej atmosfery powagi i martyrologii. Prologiem do głównej części będą rodzinne warsztaty robienia kokard narodowych, które od godz. 15:30 w holu urzędu poprowadzi Joanna Michalska, wicestarosta olsztyński.

W programie imprezy: występy werblistów z grupy Warmia Rhythm Team, Chóru Warmii i Mazur z Gietrzwałdu, Zespołu Wokalnego „Cantemus” z Tuławek oraz solistów: Anastazji Maciąg, Karoliny Dudu, Marii Król, Marietty Ostapczuk – laureatek patriotycznych konkursów muzycznych. Będą też dzieci z Zespołu Szkół w Jezioranach. Nie zabraknie niespodzianki.
R E K L A M A
banner
Wśród atrakcji towarzyszących imprezie są: obóz wojskowy i szpital polowy grupy rekonstruktorów historycznych, musztra dla dzieci, replika broni z czasów I wojny światowej, partyzancki duet mandolinowo-akordeonowy z Węgoja.

Zapraszamy na Plac Bema!
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl