Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MW | 2016-11-14 13:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Trzecie miejsce olsztynianina na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Karate Kyokushin

Olsztyn24
Podium Mistrzostw Polski Młodzieżowców | Więcej zdjęć »
W sobotę (12.11) w Szczecinku odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 122. zawodników z 35. klubów. Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentował Marcin Niebrzydowski w kategorii kumite (walki) do 75 kg.

W pierwszej turze eliminacji Marcin otrzymał wolny los, dzięki srebrnemu medalowi zdobytemu w ubiegłorocznych mistrzostwach. O wejście do półfinału olsztyński zawodnik stoczył walkę z reprezentantem gospodarzy. Nie sprawiła mu ona dużych trudności. Marcin już w pierwszej minucie zdobył wazari (pół punktu) techniką ręczną na tułów, by po chwili przypieczętować zwycięstwo drugim wazari zdobytym w ten sam sposób.

Do walki o finał reprezentant Olsztyna stanął naprzeciw Szymona Świątkowskiego (YMCA Kraków). Po ciężkim 3-minutowym boju Marcin musiał uznać wyższość rywala (późniejszego zwycięzcy kategorii), przegrywając nieznaczną przewagą po regulaminowym czasie. Zawodnik OKKK zakończył rywalizację plasując się na trzeciej pozycji.
R E K L A M A
banner
Przed Marcinem  Niebrzydowskim jeszcze 2 lata startów w kategorii młodzieżowców, więc jest duża szansa na poprawę wyniku za rok.

Podczas wyjazdu zawodnika wspierał trener Marek Wieczorek oraz klubowy kolega Tomasz Micigolski.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl