Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-11-14 19:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Trening aerobowy na lodowisku?

Olsztyn24
Lodowisko przy Uranii będzie działać od piątku
„Aeroby” to optymalny trening dla osób odchudzających się - kształtuje ciało, wzmacnia wydolność. Chętnie ćwiczymy je latem, a teraz doskonałą alternatywą może być jazda na łyżwach.

Bieganie, skakanie na skakance, pływanie, spacer, jazda na rolkach, rowerze lub wrotkach - to wszystko ćwiczenia aerobowe. Zimą warunki pogodowe i niska temperatura mogą zniechęcać lub wręcz uniemożliwiać uprawianie tych sportów.

Znakomitym zamiennikiem może być jazda na łyżwach. Zwłaszcza na lodowisku pozwala na utrzymanie stałe intensywności jazdy, a co za tym idzie, utrzymania tętna na jednym, odpowiednim dla treningu aerobowego poziomie. Teraz to o tyle łatwiejsze, że otwieramy pierwsze z olsztyńskich lodowisk.
R E K L A M A
banner
Już w najbliższy piątek (18.11) wielkie otwarcie sezonu przy hali Urania. Z tej okazji, przez pierwsze dwa dni, korzystanie z obiektu będzie bezpłatne.

W kolejnych dniach bilet normalny to koszt 6 zł. Ulgową wejściówkę będzie można kupić po 4 zł. Dodatkowo wypożyczenie łyżew - normalnie 6zł oraz 4 zł ze zniżką. Dostępne będą również karnety w cenie 50 zł za 10 wejść.

Lodowisko przy ulicy Jeziołowicza zostanie otwarte 1 grudnia 2016 roku. Trzecim lodowiskiem, jakie będzie działać tej zimy, będzie zlokalizowane w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”. Termin jego otwarcia nie jest jeszcze znany.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.