Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Mirosław Kaznowski | 2016-11-14 20:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Gimnazjum nr 5 to również szachiści

Olsztyn24
Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Błyskawicznych (fot. Mirosałw Kaznowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Uczennica klasy Ib Gimnazjum nr 5 w Olsztynie Weronika Kaznowska zajęła I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w szachach błyskawicznych. Zawody rozegrano 5 listopada w Szkole Podstawowej nr 10.

Organizatorami mistrzostw byli m.in. Rada Osiedla „Grunwaldzkiego” oraz Urząd Miasta Olsztyna. Udział wzięło 37. zawodników. Uczennica Gimnazjum nr 5 zajęła I miejsce w kategorii kobiecej i dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

Sukcesem Weroniki Kaznowskiej jest także III miejsce w I Turnieju Szachowym dla Szkół Gimnazjalnych o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, który odbył się 12 listopada w Eranova - Miejsce Kreatywnej Aktywności.
R E K L A M A
banner
W kategorii Gimnazjów startowało 40. zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, a Weronika zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl