Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Kamil Iwańczyk | 2016-11-15 20:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Narysuj rysunek i spotkaj Mikołaja!

Olsztyn24

Wszyscy najmłodsi olsztyniacy (4-12 lat) chcący wyszeptać swoje marzenia najprawdziwszemu Świętemu Mikołajowi wprost do ucha, będą mieli ku temu okazję już 16 grudnia 2016 roku. Właśnie tego dnia odbędzie się spotkanie z naszym gościem z Rovaniemi w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym.

Bezpłatne wejściówki, obowiązujące na spotkanie, można zdobyć w konkursie plastycznym „Kosmiczny Mikołaj”. By zawalczyć o jedną z nich, należy wziąć udział w konkursie. Przewidziano trzy kategorie wiekowe, w każdej zostanie wyłonionych trzydziestu laureatów, którzy otrzymają wejściówki na seans i spotkanie z wyjątkowym gościem.

Prace zgłaszane na konkurs muszą być zgodne z tematem konkursu, wykonane dowolną techniką w formacie A4 lub A3. Należy je składać do 2 grudnia 2016 roku w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci Abecadło (Piłsudskiego 16) lub w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym (Al. Piłsudskiego 38).

Więcej szczegółowych informacji w regulaminie dostępnym na stronach: www.mbp.olsztyn.pl, www.planetarium.olsztyn.pl oraz www.jarmark.olsztyn.eu
R E K L A M A
banner
Organizatorami konkursu odbywającego się pod patronatem Prezydenta Olsztyna są Biuro Promocji Urzędu Miasta Olsztyna, Biuro Wystaw Artystycznych w Olsztynie, Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne i Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl