Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MBM | 2016-11-21 16:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Pracownika Socjalnego w olsztyńskim starostwie

Olsztyn24
Dzień Pracownika Socjalnego w olsztyńskim starostwie (fot. MBM - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Starosta olsztyński Małgorzata Chyziak spotkała się z dyrektorami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Domów dla Dzieci i Domów Pomocy Społecznej, prowadzonych przez samorząd Powiatu Olsztyńskiego. Okazją do spotkania był Dzień Pracownika Socjalnego.

- Życzę Państwu, by mające wejść w życie przepisy, były jasne, czytelne i ułatwiały wam pracę. Byście mieli dobrych, rozumiejących was pensjonariuszy oraz podopiecznych, a także byście byli zadowoleni z tego, co robicie, bo wykonujecie ciężką i ważną pracę – mówiła starosta.

Miła atmosfera sprzyjała rozmowom na temat planów i potrzeb placówek, a także zakończonych remontów, wyników kontroli, przygotowań do spotkania świątecznego z partnerską placówką z Niemiec, czy nawet zawieranych wśród pensjonariuszy związków małżeńskich. Nie brakowało uśmiechów, ale i refleksji nad specyfiką pracy w pieczy społecznej.
R E K L A M A
banner
– Po 23 latach pracy w Domu Pomocy Społecznej, myślę, że to jest moje miejsce na ziemi. Zawsze traktowałam go jak swój dom, tak od serca – podzieliła się refleksją dyrektor DPS-u w Dobrym Mieście Teresa Sienkiewicz.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl