Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2016-11-21 16:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Pracownika Socjalnego w olsztyńskim starostwie

Olsztyn24
Dzień Pracownika Socjalnego w olsztyńskim starostwie (fot. MBM - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Starosta olsztyński Małgorzata Chyziak spotkała się z dyrektorami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Domów dla Dzieci i Domów Pomocy Społecznej, prowadzonych przez samorząd Powiatu Olsztyńskiego. Okazją do spotkania był Dzień Pracownika Socjalnego.

- Życzę Państwu, by mające wejść w życie przepisy, były jasne, czytelne i ułatwiały wam pracę. Byście mieli dobrych, rozumiejących was pensjonariuszy oraz podopiecznych, a także byście byli zadowoleni z tego, co robicie, bo wykonujecie ciężką i ważną pracę – mówiła starosta.

Miła atmosfera sprzyjała rozmowom na temat planów i potrzeb placówek, a także zakończonych remontów, wyników kontroli, przygotowań do spotkania świątecznego z partnerską placówką z Niemiec, czy nawet zawieranych wśród pensjonariuszy związków małżeńskich. Nie brakowało uśmiechów, ale i refleksji nad specyfiką pracy w pieczy społecznej.
R E K L A M A
banner
– Po 23 latach pracy w Domu Pomocy Społecznej, myślę, że to jest moje miejsce na ziemi. Zawsze traktowałam go jak swój dom, tak od serca – podzieliła się refleksją dyrektor DPS-u w Dobrym Mieście Teresa Sienkiewicz.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl