Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2016-11-24 12:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Biskupiecka podstawówka z certyfikatem ministra edukacji

Olsztyn24
Uroczystość wręczenia certyfikatów w Warszawie | Więcej zdjęć »
Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu otrzymała certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej. Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się w Warszawie.

Certyfikat jest potwierdzeniem, że szkoła tworzy warunki sprzyjające dobremu samopoczuciu społeczności, samodzielnie diagnozuje swoje problemy oraz podejmuje inicjatywy służące ich rozwiązywaniu. To także zobowiązanie do tworzenia i upowszechniania działań służących promocji zdrowia w swoim regionie.

W ciągu roku Szkoła Podstawowa nr 3 w Biskupcu organizuje wiele imprez i festynów, które mają charakter działań profilaktycznych i promujących zdrowy tryb życia. Jesienny zawrót głowy na sportowo, aktywny Dzień Dziecka, spotkania z ratownikami – to imprezy, na które przychodzi także wielu mieszkańców.
R E K L A M A
banner
- Certyfikat otrzymaliśmy drugi raz z rzędu, co potwierdza ogromne zaangażowanie w promocję zdrowia wszystkich pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców – podkreśla dyrektorka SP 3 w Biskupcu Bożena Lasocka. - Propozycji kolejnych, niekonwencjonalnych działań mamy wiele. Dzięki nim nasze dzieci oraz mieszkańcy mają szansę na lepsze, zdrowsze życie.

Krajowe Certyfikaty przedstawicielom 35 szkół z całej Polski wręczyli podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Maciej Kopeć oraz Elżbieta Matejka, dyrektorka Departamentu Wychowania i Kształcenia Integracyjnego MEN. W gronie wyróżnionych były także 4 inne placówki z województwa warmińsko–mazurskiego.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl