Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-12-06 23:32 | Rozmiar tekstu: A A A
Na dorocznej imprezie dla najmłodszych

Św. Mikołaj, popcorn i wata cukrowa

Olsztyn24
Impreza „Zdrowe i bezpieczne święta” 2016 | Więcej zdjęć »
Po młodzieży i seniorach również najmłodsi mieszkańcy Olsztyna doczekali się dedykowanej im imprezy, podczas której mogli pochwalić się wiedzą na temat bezpieczeństwa, uzyskać nowe wiadomości na ten temat, a przy okazji znakomicie się zabawić. Zorganizowana przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie tradycyjna impreza pod hasłem „Zdrowe i bezpieczne święta” odbyła się w mikołajkowe (6.05) popołudnie w Uranii.

Jak zwykle dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w konkursach wiedzy o bezpieczeństwie, a takie zorganizowali strażnicy miejscy, policjanci i wydział zarządzania kryzysowego i ochrony ludności. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na mikołajkowe prezenty. Nagrody odebrali też laureaci konkursu plastycznego zorganizowanego przez jedną z olsztyńskich gazet.

Wiedzą o bezpiecznych zachowaniach, w tym przy korzystaniu z sieci internetowej, uczestnicy imprezy mogli wykazać się przy stoiskach informacyjnych urządzonych w Uranii przez służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców Olsztyna. Dobre odpowiedzi nagradzane były słodyczami i gadżetami.
R E K L A M A
banner
Organizatorzy przygotowali też atrakcyjną ofertę zabaw dla najmłodszych. Zabawy taneczne na scenie prowadził Remmic X-Mas Time, a na licznych dmuchańcach można było do woli skakać i zjeżdżać. Animatorzy malowali maluchom buzie, pomagali w zabawach plastycznych i na poczekaniu tworzyli dmuchane zwierzątka. Duże kolejki ustawiały się do punktów wydawania popcornu i waty cukrowej, które jak zawsze na imprezach z cyklu „Zdrowe i bezpieczne święta” nie były limitowane.

Oczywiście na imprezie nie zabrakło św. Mikołaja, który najpierw wraz z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem rozdawał nagrody i prezenty, a potem cierpliwie pozował do zdjęć w fotobudce. A chętnych do wspólnego zdjęcia z gościem w czerwonym kubraczku było wielu. Fotobudka wykonała ponad 300 zdjęć - za darmo.

Wspomnieć również trzeba o spektaklu Opowieść Wigilijna wystawionym przez młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie i występie zespołu Kaczki z Nowej Paczki na zakończenie imprezy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Zdrowe i bezpieczne święta 2016

»

06-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl