Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-12-13 22:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Widok z ratuszowej wieży dostępny on-line

Olsztyn24
Widoki on-line z kamery na ratuszowej wieży | Więcej zdjęć »
Od początku grudnia w Internecie można obserwować centrum Olsztyna z kamery umieszczonej na ratuszowej wieży. To druga już kamera przekazująca na żywo w świat obrazy z Olsztyna. Pierwsza od kilku już lat skierowana jest na ławeczkę Kopernika na Starym Mieście.

- Od dłuższego czasu szukaliśmy możliwości montażu kolejnej kamery - mówi dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna, Krzysztof Otoliński. - Prowadziliśmy rozmowy z różnymi firmami oraz z jedną z wiodących stacji telewizyjnych.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Zink, która w grudniu uruchomiła przekaz obrazu z kamery umieszczonej na wieży ratusza. Kamera umożliwia podziwianie panoramy miasta o różnych porach dnia i nocy.
R E K L A M A
banner
- Montaż obrotowej kamery na wieży ratuszowej pozwalający oglądać Olsztyn w rozpiętości ok. 180 stopni, w jakości HD, z pewnością wzmocni przekaz promocyjny stolicy Warmii i Mazur - dodaje Otoliński. - Szczególnie ten obraz pokazujący nasze iluminowane obiekty.

Widok z ratusza obejmuje centrum oraz Stare Miasto. Jest dostępny bez przerwy, przez całą dobę. Na chwilę obecną panoramę Olsztyna można oglądać poprzez stronę olsztyn.webcamera.pl. Wkrótce będzie dostępna również na oficjalnej stronie Urzędu Miasta www.olsztyn.eu oraz na portalu turystycznym www.visit.olsztyn.eu.

Z obrazów przesyłanych przez portal webcamera.pl korzystają już stacje telewizyjne tj. Polsat, Polsat News, Telewizja Polska, Superstacja, czy telewizja Jambox. Przekaz z kamer odnotowuje rocznie ponad 40 milionów wyświetleń. Z portalu korzysta 15 milionów unikalnych użytkowników, którzy rocznie spędzają na stronie ponad 600 tys. godzin.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl