Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-12-13 22:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Widok z ratuszowej wieży dostępny on-line

Olsztyn24
Widoki on-line z kamery na ratuszowej wieży | Więcej zdjęć »
Od początku grudnia w Internecie można obserwować centrum Olsztyna z kamery umieszczonej na ratuszowej wieży. To druga już kamera przekazująca na żywo w świat obrazy z Olsztyna. Pierwsza od kilku już lat skierowana jest na ławeczkę Kopernika na Starym Mieście.

- Od dłuższego czasu szukaliśmy możliwości montażu kolejnej kamery - mówi dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna, Krzysztof Otoliński. - Prowadziliśmy rozmowy z różnymi firmami oraz z jedną z wiodących stacji telewizyjnych.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Zink, która w grudniu uruchomiła przekaz obrazu z kamery umieszczonej na wieży ratusza. Kamera umożliwia podziwianie panoramy miasta o różnych porach dnia i nocy.
R E K L A M A
banner
- Montaż obrotowej kamery na wieży ratuszowej pozwalający oglądać Olsztyn w rozpiętości ok. 180 stopni, w jakości HD, z pewnością wzmocni przekaz promocyjny stolicy Warmii i Mazur - dodaje Otoliński. - Szczególnie ten obraz pokazujący nasze iluminowane obiekty.

Widok z ratusza obejmuje centrum oraz Stare Miasto. Jest dostępny bez przerwy, przez całą dobę. Na chwilę obecną panoramę Olsztyna można oglądać poprzez stronę olsztyn.webcamera.pl. Wkrótce będzie dostępna również na oficjalnej stronie Urzędu Miasta www.olsztyn.eu oraz na portalu turystycznym www.visit.olsztyn.eu.

Z obrazów przesyłanych przez portal webcamera.pl korzystają już stacje telewizyjne tj. Polsat, Polsat News, Telewizja Polska, Superstacja, czy telewizja Jambox. Przekaz z kamer odnotowuje rocznie ponad 40 milionów wyświetleń. Z portalu korzysta 15 milionów unikalnych użytkowników, którzy rocznie spędzają na stronie ponad 600 tys. godzin.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl