Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MKM/wb | 2016-12-14 18:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Szpital pulmonologiczny w czołówce rankingu Rz

Olsztyn24
Szpital pulmonologiczny w Olsztynie
Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie zajął trzecie miejsce w kategorii „Najlepszy szpital niezabiegowy w kraju” w najnowszym rankingu Rzeczpospolitej. Olsztyński szpital pulmonologiczny wziął udział w rankingu po raz szósty.

Szpital oceniano w 8. kategoriach: zarządzanie, jakość opieki, opieka medyczna, jakość usług dla pacjenta, certyfikaty jakości, komfort pobytu pacjenta oraz analiza zdarzeń i skarg. Kierownictwo szpitala tradycyjnie musiało odpowiedzieć na szczegółowe pytania dotyczące zarządzania majątkiem, finansami, personelem oraz jakości samego leczenia i inwestycji. Trzeba było także wykazać liczbę skarg od pacjentów czy wyliczyć nieprzewidziane zdarzenia, do jakich doszło w placówce w ciągu roku.

Ranking „Bezpieczny szpital" to absolutna top lista placówek medycznych w Polsce, w których pacjent – mimo choroby – może czuć się dobrze i być profesjonalnie obsłużony.
R E K L A M A
banner
- Nagroda jest uhonorowaniem całego zespołu, którym kieruję - skomentowała ranking Irena Petryna, dyrektor szpitala. - Jestem wdzięczna wszystkim moim współpracownikom za wysiłek, zaangażowanie, codzienną trudną i odpowiedzialną pracę na rzecz pacjenta. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że szpital którym zarządzam może konkurować nie tylko ze szpitalami w Polsce, ale również z placówkami zagranicznymi. Warto nam zaufać!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl