Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-12-15 15:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Święta pod palmami? Oczywiście, że tak!

Olsztyn24
 
Coraz więcej osób czas Bożego Narodzenia i końca roku wykorzystuje do aktywnego wypoczynku na ośnieżonych stokach lub do leniuchowania na plażach nad ciepłymi morzami i oceanami. Biura podróży działające w Galerii Warmińskiej dysponują ofertami obejmującymi cały świat i deklarują, że nie ma takich zachcianek klienta, których nie są w stanie spełnić.

Aktualna oferta biur podróży działających na terenie Galerii Warmińskiej jest bardzo bogata i obejmuje zarówno wypady typowo zimowe skierowane do miłośników jazdy na nartach, czy snowboardzie,  jak i wyjazdy do ciepłych krajów, gdzie możemy wylegiwać się na ciepłym piasku, pływać, czy zwiedzać najbardziej atrakcyjne miejsca na świecie.

- Z roku na rok coraz więcej klientów decyduje się na wyjazd w okresie Bożego Narodzenia i Sylwestra. Takie wyjazdy trwają od 7 do 14 dni, ale coraz więcej osób decyduje się na pobyty niestandardowe od 9 do 12 dni, które również posiadamy w ofercie – deklaruje Marta Kur z biura TUI.
R E K L A M A
banner
Z obserwacji pracowników biur podróży w Galerii Warmińskiej wynika, że na dalekie wyprawy zwykle wyruszają pary, nieco rzadziej – rodziny z dziećmi. Do dalekich wypraw kusi kilka czynników, m.in. coraz niższe ich koszty i to, że w najodleglejsze miejsca świata, np. na Kubę, do Kenii, czy do Tajlandii możemy dolecieć jednym, komfortowym samolotem.

- Wyjazdy na Święta są coraz popularniejsze, szczególnie często wyjeżdżają osoby, które nie mają na miejscu rodziny i chcą ten czas spędzić w jakiś wyjątkowy sposób, np. romantycznie tylko we dwoje – tłumaczy Karolina Tomaszewicz z biura Itaka w Galerii Warmińskiej.

Zima jak dawniej? Bardzo proszę!

Mimo, iż z powodu zmian klimatycznych od kilku lat w Polsce nie ma prawdziwych, śnieżnych zim wielu z nas nie wyobraża sobie zimowych wakacji bez nart i śniegu. Biura podróży działające w Galerii Warmińskiej mają w swej ofercie wyjazdy na narty, np. biuro Rainbow zaprasza na śnieżne stoki zarówno do krajów europejskich takich jak Włochy, Andora, Francja, czy Austria ale także i do Japonii. Marta Kur z biura TUI twierdzi, że wśród miłośników zimowego szaleństwa prym wiodą Austria i Włochy.

- Klienci, którzy nie szukają tylko słońca, a połączenia słońca i śniegu chętnie wybierają rejony we Włoszech, jak Val di Sole - jeden z najbardziej znanych kurortów czy region Arabba-Marmolada, który zyskał popularność dzięki malowniczym położeniu tras zjazdowych
– mówi Karolina Tomaszewicz z Itaki.

Szampan w Wenecji


Wśród wyjeżdżających na zimowe wakacje całkiem sporą grupę stanowią ci, którzy w wyjątkowym otoczeniu chcą spędzić Sylwestra. Klienci Rainbow na powitanie Nowego Roku mogą pojechać do Londynu, Paryża, Pragi, Dubaju, Nowego Jorku czy Grecji. Ci, którzy wybiorą się na Sylwestra z biurem Itaka mogą spędzić tę wyjątkową noc w Wenecji.

- Oprócz standardowego zwiedzania, w tym dniu jest zaplanowana kolacja z tańcami i muzyką na żywo zaraz obok placu św. Marka i włoskie pokazy sztucznych ogni. Takie wyjazdy należą do tych niezapomnianych, które wspomina się przez wiele lat – zapewnia przedstawicielka Itaki.

Ciepełko w środku zimy

Zima jest piękna, ma swoje niepowtarzalne uroki ale pracownicy biur podróży wiedzą, że i tak najbardziej kochamy słońce.

- Zdecydowanie coraz więcej osób podejmuje decyzję by wyjechać na święta z kraju i spędzić ten czas pod palmami – mówi Marta Kur z biura TUI, z którym możemy wyjechać na Jamajkę, do Dominikany i Meksyku.

Z Rainbow w czasie Świąt i na Sylwestra możemy się wylegiwać na Maderze, Cyprze, w Egipcie, Jordanii, Izraelu, czy Maroko, a ci, którym nie straszny daleki lot mogą pojechać na Kubę, do Meksyku, Wietnamu, na Bali, czy na Madagaskar.

- Każdy potrzebuje odrobiny słońca, aby się wygrzać klienci najczęściej wybierają Kubę oraz Tajlandię – zauważa Karolina Tomaszewicz z Itaki.

Mimo tak bogatej oferty wypraw w ciepłe i egzotyczne kraje pracownicy biur podróży przyznają, że najwięcej z nas zima lubi wypoczywać na Wyspach Kanaryjskich, głównie na Teneryfie i Fuerteventurze. Dlaczego akurat tam? O tym przekonajcie się Państwo sami! Miłej wyprawy!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl