Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2016-12-15 21:57 | Rozmiar tekstu: A A A

W szpitalu miejskim podsumowano kolejny projekt

Olsztyn24
Konferencja w Miejskim Szpitalu Zespolonym (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie podsumowano dzisiaj (15.12) projekty podnoszące jakość świadczonych usług, ze szczególnym uwzględnieniem matki i dziecka, zarówno przed, jak i po narodzinach nowych mieszkańców Olsztyna i okolic. Przebiegowi i efektom projektu pod nazwą „Poprawa opieki perinatalnej gwarancją zdrowia społeczności subregionu olsztyńskiego” poświęcono specjalną konferencję.  

Uczestnicy konferencji mogli się m.in. dowiedzieć, że w ciągu ostatnich dwóch lat w ramach projektu przebadanych zostało (m.in. USG i echokardiogram) niemal 6 tys. kobiet w ciąży oraz 3 tys. dzieci poniżej roku życia. Poza tym wykonano ponad 80 tys. badań laboratoryjnych.

Istotne były także prace dotyczące infrastruktury. Nie licząc remontów, do szpitala trafił nowoczesny sprzęt, m.in. inkubatory, pompy infuzyjne, aparat USG do badania dzieci, system bezprzewodowego monitorowania płodu, stół operacyjny. Tę część projektu dzisiaj uroczyście oddano do użytku.
R E K L A M A
banner
Program „Poprawa opieki preinatalnej gwarancją zdrowia społeczności subregionu olsztyńskiego” był współfinansowany z budżetu Olsztyna oraz z funduszy norweskich i EOG. Łączna jego wartość to niemal 8,4 mln złotych.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl