Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2016-12-21 16:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Prezenty dla pacjentów biskupieckiego szpitala

Olsztyn24
Prezenty dla biskupieckiego szpitala | Więcej zdjęć »
Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu przekazali najmłodszym pacjentom biskupieckiego szpitala prezenty. Gry, książki i zabawki zbierali przez cały grudzień.

Pomysł wyszedł od Rady Rodziców, która postanowiła wesprzeć oddział pediatryczny Szpitala Powiatowego w Biskupcu. Reakcja uczniów i rodziców była natychmiastowa, do szkoły przynosili różne prezenty.

- Rodzice naszych uczniów kolejny raz pokazali, że nie są obojętni na los potrzebujących – mówiła przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Giedziun. - Uśmiech na twarzach maluchów był bardzo wzruszający.
R E K L A M A
banner
Na oddziale może przebywać 20 pacjentów. Niedawno został odnowiony, jest już choinka, dziś trafiły pod nią prezenty. Mali pacjenci natychmiast rozpoczęli zabawę.

- Niestety nie wszystkie dzieci wracają do domów na święta – opowiadała pielęgniarka koordynująca Grażyna Radzanowska. - Zabawki na pewno będą umilać czas naszym najmłodszym pacjentom. Kiedy przebywa się w szpitalu kilka czy kilkanaście dni, czas dłuży się.

Pod szpitalną choinką znalazły się także prezenty przekazane przez burmistrza Biskupca.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl