Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2016-12-28 15:06 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie wystartował VI Memoriał Mieczysława Doroszuka

Olsztyn24
VI Memoriał Mieczysława Doroszuka w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W hali sportowej Zespołu Obiektów Sportowych OSiR przy ul. Głowackiego w Olsztynie wystartował dzisiaj (28.12) Memoriał Mieczysława Doroszuka. To już szósta edycja siatkarskiego turnieju juniorów poświęcona pamięci tego znanego w naszym mieście trenera i wychowawcy młodzieży, Honorowego Obywatela Olsztyna.

Uczestnikami turnieju są młodzi siatkarze reprezentujący MKS MDK Warszawa, Resovię Rzeszów, Wifamę Łódź, Jokera Piła, AZS Olsztyn i UKS Tempo-25 Olsztyn. W turnieju miała uczestniczyć również kadra województwa warmińsko-mazurskiego, jednakże tuż przed świętami Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Olsztynie wycofał się z udziału w turnieju. Miejsce kadry zajęła zebrana w trybie pilnym ekipa organizatora turnieju - UKS Tempo-25.

Zespoły rywalizować będą do piątku włącznie w systemie „każdy z każdym”. Zwycięzcę turnieju poznamy w piątek ok. godz. 14.00 podczas uroczystego zakończenia imprezy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.