Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MBM | 2017-01-04 12:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Na wizytę w starostwie umówisz się przez internet

Olsztyn24
Od grudnia w starostwie działa również nowy system kierowania kolejką
W Starostwie Powiatowym w Olsztynie ruszyła internetowa rezerwacja kolejki. Elektroniczne zapisy dotyczą wydziałów komunikacji i transportu oraz geodezji. System umożliwia rejestrację nawet z 30-dniowym wyprzedzeniem. Pierwszym krokiem jest założenie konta, niezbędnego do potwierdzenia umówionej wizyty. Jednorazowo można zarezerwować tylko jedno miejsce w kolejce, co zapewni płynność rejestracji.

Jak się umówić na wizytę? Na stronie internetowej www.powiat-olsztynski.pl należy kliknąć w ikonę Biuletynu Informacji Publicznej, następnie kolejno: Menu Przedmiotowe - Struktura Starostwa - Wydział Komunikacji i Transportu (lub Wydział Geodezji) - Internetowa rezerwacja kolejki.

To kolejne udogodnienie dla klientów starostwa w ostatnim czasie. W grudniu w urzędzie stanęły nowe terminale w ramach systemu zarządzania kolejką, ułatwiającego szybszą i bezproblemową obsługę interesanta.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl