Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2017-01-10 13:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w ruchu w związku z budową obwodnicy

Olsztyn24
Na budowie obwodnicy Olsztyna (fot. archiw.)
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie informuje, że w związku z budową obwodnicy Olsztyna na odcinku S51 Olsztyn Wschód – Olsztyn Południe następują dwie zmiany w istniejącej organizacji ruchu.

Już dzisiaj (10.01) o godz. 12:00 nastąpiło zamknięcie drogi powiatowej nr 1374N od strony Bartążka do Starego Olsztyna. W związku z tym dojazd do tej miejscowości będzie mógł się odbywać jedynie od strony miejscowości Szczęsne. Utrudnienia potrwają cztery tygodnie. Po tym czasie wykonawca udostępni mieszkańcom nową drogę technologiczną, równoległą do DP 1374N z wjazdem z drogi nr 598 do Starego Olsztyna.

W czwartek (12.01) wykonawca obwodnicy zamknie drogę gminną prowadzącą od miejscowości Klebark Mały do skrzyżowania z DK16. Tymczasowa organizacja ruchu pozwoli na odseparowanie ruchu publicznego od ruchu technologicznego budowy, a tym samym wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Klebarka Małego, jak i pracowników budowy. Przewidywany termin zakończenia prac i obowiązywania czasowej organizacji ruchu w Klebarku Małym to 29 listopada 2017 roku.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl