Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-01-11 17:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Kombatanci i więźniowie polityczni na opłatku

Olsztyn24
Spotkanie opłatkowe w Hotelu Warmińskim | Więcej zdjęć »
Zarząd Wojewódzki Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Olsztynie zaprosił dzisiaj (11.01) swoich członków na świąteczno-noworoczne spotkanie. Spotkanie odbyło się w Hotelu Warmińskim w Olsztynie.

Wśród uczestników spotkania oprócz prezesa stowarzyszenia Marcina Kusa i przedstawicieli rozlokowanych na terenie Warmii i Mazur dwudziestu kół związku udział wzięli m.in. wicewojewoda Sławomir Sadowski, wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, ppłk Dariusz Bojarski z WSzW, były wojewoda olsztyński i senator Janusz Lorenc oraz abp senior Edmund Piszcz, a także przedstawiciele stowarzyszeń i środowisk współpracujących ze związkiem. W programie spotkania były m.in. okolicznościowe wystąpienia i świąteczno-noworoczne życzenia oraz mini koncert kolęd w wykonaniu uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie.

W strukturach zarządu wojewódzkiego ZKRPiBWP w Olsztynie zrzeszonych jest 2500 osób, w tym 600 kombatantów. Członkami stowarzyszenia są reprezentanci prawie wszystkich środowisk kombatanckich, z wyjątkiem byłych żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Średnia wieku kombatantów - członków związku to 91 lat!
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Olsztynie (1)

»

11-01-2017

image
Spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Olsztynie (2)

»

11-01-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl