Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-01-11 17:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Kombatanci i więźniowie polityczni na opłatku

Olsztyn24
Spotkanie opłatkowe w Hotelu Warmińskim | Więcej zdjęć »
Zarząd Wojewódzki Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Olsztynie zaprosił dzisiaj (11.01) swoich członków na świąteczno-noworoczne spotkanie. Spotkanie odbyło się w Hotelu Warmińskim w Olsztynie.

Wśród uczestników spotkania oprócz prezesa stowarzyszenia Marcina Kusa i przedstawicieli rozlokowanych na terenie Warmii i Mazur dwudziestu kół związku udział wzięli m.in. wicewojewoda Sławomir Sadowski, wicemarszałek województwa Wioletta Śląska-Zyśk, ppłk Dariusz Bojarski z WSzW, były wojewoda olsztyński i senator Janusz Lorenc oraz abp senior Edmund Piszcz, a także przedstawiciele stowarzyszeń i środowisk współpracujących ze związkiem. W programie spotkania były m.in. okolicznościowe wystąpienia i świąteczno-noworoczne życzenia oraz mini koncert kolęd w wykonaniu uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie.

W strukturach zarządu wojewódzkiego ZKRPiBWP w Olsztynie zrzeszonych jest 2500 osób, w tym 600 kombatantów. Członkami stowarzyszenia są reprezentanci prawie wszystkich środowisk kombatanckich, z wyjątkiem byłych żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Średnia wieku kombatantów - członków związku to 91 lat!
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Olsztynie (1)

11-01-2017

image galeria
Spotkanie opłatkowe Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Olsztynie (2)

11-01-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl