Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2017-01-16 00:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Rekord zagrożony!

Olsztyn24
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Ubiegłoroczny wynik 319. tysięcy złotych zebranych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Olsztynie najprawdopodobniej zostanie pobity. Kiedy dzisiaj (15.01), tuż przed godziną 20. na orkiestrową scenę na Starym Mieście weszli prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i szefowa olsztyńskiego sztabu WOŚP Dorota d`Aystteten, na koncie orkiestry grającej w naszym mieście było już ponad 270 tys. złotych. A zbiórka datków do puszek ciągle trwała. Trwają też aukcje internetowe, których wyniki poznamy dopiero za kilkanaście dni.

W samym Olsztynie odbyło się ponad 40 imprez, podczas których zbierano pieniądze dla WOŚP. W całym mieście z puszkami chodziło prawie 450 wolontariuszy. Można ich było spotkać przede wszystkim na Starym Mieście - centrum orkiestrowych wydarzeń w Olsztynie, ale także w Galerii Warmińskiej, która zorganizowała wielką imprezę w swoim obiekcie, jak również na terenie CRS Ukiel, gdzie imprezę w ramach WOŚP zorganizowało stowarzyszenie „Kąpiący się zimą”.

Jak zwykle o 20. w niebo wystrzelone zostało Światełko do Nieba. Fajerwerki można było obserwować zarówno na Starym Mieście, jak i nad Galerią Warmińską. Na koniec dla mieszkańców Olsztyna na scenie staromiejskiej wystąpił Czerwony Tulipan.
R E K L A M A
banner
******

AKTUALIZACJA

Po trwających do późnych godzin nocnych obliczeniach okazało się, że na koncie olsztyńskiego sztabu WOŚP znalazło się 446 522 zł! To absolutny rekord w historii stolicy Warmii.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~widz / 2017-01-17 18:20
GRATULUJĘ! GRATULUJĘ ! GRATULUJĘ! Dziękuję mieszkańcom Olsztyna i Bogu,że osiągnęliśmy taki wynik!
~RM / 2017-01-16 01:02
bo został pobity :) 446 522,78 zł
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Światełko do Nieba WOŚP 2017 w Olsztynie

»

15-01-2017

image
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Starym Mieście w Olsztynie

»

15-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.