Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Milena Brzostek | 2017-01-16 16:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Rekordowa zbiórka na WOŚP w Dobrym Mieście

Olsztyn24
24. Finał WOŚP w DObrym Mieście (fot. CKB - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W tym roku padł rekord zbiórki pieniędzy w Dobrym Mieście. W 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mieszkańcy miasta zebrali kwotę 24 846,22 złotych! Kolejny raz dobromieszczanie udowodnili, że świetnie potrafią się bawić zbierając pieniądze na rzecz innych, tym razem dla Dzieci i Seniorów.

Tym razem zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyła się pod hasłem: Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W godzinach 14:00-15:00 uczestnicy imprezy mieli okazję na przejażdżkę z Mistrzem, podczas której kierowcy rajdowi Automobilklubu Warmińskiego zaprosili do wspólnej jazdy.

W kinie Przyjaźń o godz. 17:00 odbył się koncert olsztyńskiej grupy lekarzy The Doctors, dobromiejskich zespołów: Pasja, Rozśpiewane Serduszka, Studio Piosenki oraz licytacje przedmiotów i loteria fantowa.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl