Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2017-01-18 16:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Balonowe ferie w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
W czasie ferii, które w Olsztynie i regionie rozpoczną się 23 stycznia i potrwają do 5 lutego, Galerię Warmińską opanują tysiące balonów. Będzie można podziwiać wykonany z balonów motor, ogromnego smoka, statek piratów z piratami, a nawet... balonowego Asterixa i Obelixa.

Każdy wie, że obok patyka, balon to najlepsza zabawka świata, która nie nudzi się nigdy i nikomu. Korzystając z tej bezgranicznej miłości małych i dużych do balonów Galeria Warmińska przygotowała na ferie nie lada gratkę - balonowe wystawy i warsztaty!

W czasie ferii w Galerii Warmińskiej powstanie kilka balonowych wysp. Na jednej  z nich będzie można podziwiać wykonany w całości z balonów kultowy motor Harley Davidson, na  innej piracki statek, na kolejnej - balonowych Asterixa i Obelixa, a pod sufitem Galerii będzie latał wykonany w całości z balonów 5 metrowy smok!
R E K L A M A
banner
- Wystawy to nie jedyna atrakcja. Dla miłośników balonów - i tych dużych, i małych - będą się też każdego dnia, w godzinach od 13 do 18, odbywały bezpłatne balonowe warsztaty - zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej. Balonowe dzieła wykonane na warsztatach dzieci będą mogły zabrać do domu. - Ponieważ przy wykonywaniu balonowych stworków czy roślin wymagane są duże zdolności manualne, prosimy, by najmłodszych wspomagali rodzice, dziadkowie czy starsze rodzeństwo - podpowiada dyrektor galerii.   

W soboty przypadające w czasie ferii odwiedzający Galerię Warmińską będą mogli wziąć udział także w tworzeniu balonowej sukienki. Ponieważ takich balonowych cudów i cudeniek jeszcze w Olsztynie nie było, wizyta w czasie ferii w Galerii Warmińskiej jest obowiązkowa!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl