Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c | 2017-02-17 12:37 | Rozmiar tekstu: A A A

W Biskupcu zmienią nazwę ronda. Na rok.

Olsztyn24
Rondo w Biskupcu przez rok będzie nosiło imię Biskupieckich Morsów | Więcej zdjęć »
Od soboty (18.02) rondo w Biskupcu będzie nosiło imię Biskupieckich Morsów. Morsy z Biskupca wylicytowały ten zaszczyt podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W przeddzień V Dadajowego Zlotu Morsów nastąpi symboliczna uroczystość wbicia tabliczki z nazwą w przylegające do Placu Wolności główne skrzyżowanie w Biskupcu. Rondo Biskupieckich Morsów będzie nosiło to imię przez rok. To efekt jednej z licytacji prowadzonych w Biskupcu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w czasie ostatniego finału akcji. Morsy kupiły możliwość nazwania ronda za 3900 zł.

Rondo położone jest tuż przy Placu Wolności, centralnym punkcie miasta. Przebiega tędy droga krajowa nr 57, codziennie jeździ tu tysiące aut.
R E K L A M A
banner
– Oczywiście ze względów formalnych nie jest możliwe prawne ustanowienie nowej nazwy dla ronda na rok – tłumaczył przed finałem WOŚP Burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski. – Ale we wszystkich przekazach medialnych i w czasie organizowanych przez nas imprezach będziemy używać imienia fundatora – zapewniał burmistrz.

Symboliczna uroczystość nadania rondu imienia Biskupieckich Morsów odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 15.30.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Kebiz / 2017-02-17 14:04
Pomysł wydaje mi się mocno głupkowaty. Czy dla dobra WOśP wszystkie chwyty dozwolone ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl