Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2017-03-01 22:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Joanna Jędrzejczyk z książką o sobie w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
Plakat zapowiadający spotkanie autorskie z Joanną Jędrzejczyk
Fanów i miłośników talentu Joanny Jędrzejczyk zapraszamy w niedzielę (5.03) o godz. 15 do Galerii Warmińskiej na promocję książki o mistrzyni świata MMA - „Wojowniczka”. Książkę o Jędrzejczyk, o tym, jak trafiła do sportów walki i jak wiele przeszła, by stanąć na szczycie napisał dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Przemysław Osiak.

Urodzona, wychowana i niezmiennie kochająca Olsztyn Joanna Jędrzejczyk jest aktualnie najwybitniejszą zawodniczką MMA na świecie. By znaleźć się na szczycie sportowej kariery Joanna poświęciła 11 lat na treningi nie tylko ciała, ale i ducha, na ułożenie swojej diety, stoczyła też setki pojedynków w oktagonie. O tym, jak trudna była jej droga na szczyt i co sprawiło, że z olsztyńskich Jarot Joanna Jędrzejczyk trafiła do największych hal świata, sportsmenka opowiedziała dziennikarzowi sportowemu Przemysławowi Osiakowi. Autobiografia zawodniczki MMA pokazuje, które cechy charakteru pozwoliły jej osiągnąć ogromny sukces po wielu latach trudnych doświadczeń, rozczarowań i rozterek. Historia Jędrzejczyk to inspirująca opowieść o drodze na szczyt oraz dowód na to, że chcieć znaczy móc.

Autobiografia Jędrzejczyk nosi tytuł „Wojowniczka” i podczas promocji i spotkania z czytelnikami w Galerii Warmińskiej będzie można ją kupić w salonie Empik.
R E K L A M A
banner
- Joanna Jędrzejczyk jest wyjątkową osobą, najlepsza wizytówką Olsztyna na świecie, dlatego cieszymy się, że to właśnie u nas będzie można posłuchać o rozwoju jej kariery sportowej podczas promocji książki „Wojowniczka” (Ringier Axel Springer). Serdecznie na tę imprezę zapraszamy - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk będzie bezpłatne. Warto przyjść do Galerii Warmińskiej nieco wcześniej, by znaleźć sobie dogodne miejsce. Imprezę współorganizuje salon Empik.

******

Joanna Jędrzejczyk – pierwsza polska zawodniczka w największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie – UFC. Olsztynianka, która czekała 11 lat, zanim usłyszał o niej wielki świat.
 
Przemysław Osiak – dziennikarz sportowy. Na własne oczy widział dwadzieścia walk o mistrzostwo świata w boksie zawodowym i dziesięć w MMA. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” od 2010 roku.


AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl