Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-03-23 12:48 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na kulturalną końcówkę miesiąca

Olsztyn24
W ten weekend w Olsztynie wystąpi m.in. zespół Two Timer (fot. MOK)
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na kulturalną końcówkę marca. W programie koncerty, wystawa, prelekcja i spotkanie autorskie. 

» „Estrada Młodych” pod amfiteatrem

Dzisiaj (23.03), o godzinie 18.00, w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena odbędzie się koncert studentów Instytutu Muzyki UWM pod hasłem „Estrada Młodych”. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Instytut Muzyki UWM.
R E K L A M A
banner
» Wernisaż wystawy „Człowiek w kontekście”

Nowa wystawa w Galerii Amfilada MOK od piątku (24.03). Będzie to prezentacja dokonań studentów Instytutu Sztuk Pięknych UWM, związanych z zagadnieniem „człowiek”, w ramach III Terytorium Sztuki. Wernisaż wystawy pt. „Człowiek w kontekście” rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

» Koncert grupy Algorhythm

Trąbka, saksofon, kontrabas, perkusja i klawisze – eksperymentowanie z jazzem na wszelkich polach. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na koncert grupy Algorhythm, który odbędzie się w piątek (24.03) o godzinie 20.00 w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena. Z jednej strony bazujące na mainstreamowym jazzie budowanie nowej formy. Z drugiej otwarte podejście do improwizacji.

Bilety w cenie 15 zł do kupienia:
- Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
- Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
- bilety.mok.olsztyn.pl

» Two Timer – koncert i spotkanie z muzykami

Tegoroczni reprezentanci Polski na International Blues Challenge wystąpią w Olsztynie! Koncert z cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe odbędzie się w sobotę (25.03) o godz. 19.00 w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru.

Bilety w cenie 20 zł do kupienia:
- Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
- Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
- bilety.mok.olsztyn.pl

Zaś w niedzielę (26.03), o godzinie 11.00, w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 rozpocznie się spotkanie z artystami, którzy swoja muzykę określają terminem: „grunge blues na sterydach”. Wstęp wolny.

» „Dzieje gminy żydowskiej w Olsztynie”

Narodziny, rozwój i zagłada – historię gminy i żydowskiej społeczności w Olsztynie przybliży Rafał Bętkowski podczas swojej prelekcji w Muzeum Nowoczesności przy ul. Knosały 3b. Spotkanie odbędzie się w środę (29.03) o godz. 18.00. Wstęp wolny.

» Spotkanie z Olgą Drendą

Dziennikarska i tłumaczka, autorka książki „Duchologia polska”, będzie gościem Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Spotkanie w staromiejskiej Galerii Rynek, które odbędzie się w czwartek (30.03) o godzinie 18.00, poprowadzi Artur Sobiela. Wstęp wolny.

» Fest Muza 2017 – trzecie starcie

Czas na kolejne, trzecie już eliminacje! W narożnikach grupy The Dmoks i Green Hill. Koncerty rozpoczną się w czwartek (30.03) w sali kameralnej olsztyńskiego amfiteatru o godzinie 19.00. Wstęp wolny. Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl