Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-03-23 13:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Kacper Kozłowski gościem prezydenta Olsztyna

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania w ratuszu | Więcej zdjęć »
Lekkoatleta AZS UWM Olsztyn Kacper Kozłowski był dzisiaj (23.03) gościem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. Powodem zaproszenia sportowca do ratusza był zdobyty przez olsztynianina złoty medal w sztafecie 4x400 metrów podczas Halowych Mistrzostw Europy Seniorów w Lekkiej Atletyce w Belgradzie.

Mistrzostwa w Belgradzie rozgrywane były w dniach 3-5 marca br. Zawodnicy rywalizowali w 26 konkurencjach. Polacy wygrali klasyfikację medalową zdobywając 12 krążków, w tym 7 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe. Był to najlepszy występ polskich lekkoatletów w historii pod względem zdobytych tytułów mistrzowskich, do czego przyczynił się także Kacper Kozłowski. Polska sztafeta z udziałem olsztynianina oraz Łukasza Krawczuka, Przemysława Waścińskiego i Rafała Omełko zwyciężyła na dystansie 4x400 metrów z czasem 3:06,99 min.

W spotkaniu wziął udział także trener Kacpra, a prywatnie ojciec - Zbigniew Kozłowski, a także dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Olsztyna Alicja Dzietowiecka. Prezydent pogratulował gościom sportowego sukcesu, a potem rozmawiano m.in. o okolicznościach zdobycia „złota” w Belgradzie, o planach treningowych i sportowych imprezach ujętych w tegorocznym kalendarzu.
R E K L A M A
banner
Na koniec Piotr Grzymowicz wręczył Kacprowi Kozłowskiemu i Zbigniewowi Kozłowskiemu pisemne gratulacje za osiągnięty sukces. Nie mogło też zabraknąć wspólnego pamiątkowego zdjęcia.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Kacper Kozłowski z wizytą u prezydenta Olsztyna

»

23-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl