Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D./k | 2017-03-26 14:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Two Timer koncertował w Olsztynie

Olsztyn24
Two Timer (fot. BW) | Więcej zdjęć »
Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie gościł zespół Two Timer. Muzycy wystąpili wczoraj (25.03) w sali kameralnej amfiteatru z koncertem w ramach cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe, zaś dzisiaj (26.03) spotkali się z miłośnikami muzyki w Kamienicy Naujacka, aby opowiedzieć o tym jak powstawała ich ostatnia, druga płyta „the Big Ass Beer to Go” wydana w marcu ubiegłego roku.

Two Timer powstał pod koniec 2008 roku. Gra elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60. i 70. brzmienia. Swoją muzykę określają terminem:„grunge blues na sterydach”.

Spotkanie z tegorocznymi reprezentantami Polski na International Blues Challenge zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie z zespołem Two Timer

26-03-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl