Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2017-03-27 22:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szabli

Olsztyn24
Cezary Białecki | Więcej zdjęć »
W dniach 25-26 marca 2017 r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szabli. W zawodach wystartował wywodzący się z Warmii Cezary Białecki, zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Pierwszy dzień zawodów rozpoczął się od walk indywidualnych. Czarek walczył bardzo dobrze w walkach grupowych. Na stoczonych 12 walk wygrał 10. Dało mu to pewny awans do fazy pucharowej.

Dwie pierwsze walki pucharowe były bardzo wyrównane, ale wygrane przez Czarka. Zwycięstwa dały mu awans do najlepszej ósemki turnieju.
R E K L A M A
banner
Walkę o medal Czarek stoczył z reprezentantem Polski seniorów, zawodnikiem z Poznania. Czarek minimalnie przegrał (15:12) i ostatecznie w mistrzostwach zajął 7. miejsce.

Drugi dzień to walki drużynowe. Drużyna Czarka, MUKS Victor Warszawa, walczyła rewelacyjnie. Pokonując AZS AWF Katowice i KKSZ Konin II, znalazła sie w finale mistrzostw. Tu przeciwnikiem był KKSZ Konin. Niestety, nie udało sie zdobyć złotego medalu, ale II miejsce w tak prestiżowym turnieju jest wielkim osiągnięciem Czarka, który ma już sześć medali z Mistrzostw Polski, z różnych kategorii wiekowych. Tym samym Czarek jest jednym z bardziej utytuowanych szablistów z Warmii.

Grzegorz Białecki
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl