Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Joanna Mieszczyńska | 2017-04-22 10:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Małe nauczycielki

Olsztyn24
Lekcja o Ziemi w SP 33 | Więcej zdjęć »
Wczoraj (21.04) w Szkole Podstawowej nr 33 w Olsztynie odbyła się nietypowa lekcja, przygotowana z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Uczennice Ola, Nataszka i Malwinka, przygotowane przez nauczycielkę geografii, poprowadziły lekcję dla swoich kolegów.

Podczas zajęć małe nauczycielki wykorzystały modele planet i Układu Słonecznego wykonane wcześniej przez gimnazjalistów, wyjaśniły kolegom ruch obiegowy i obrotowy, przekazały też ciekawostki o wybranych planetach. Maluchy zaśpiewały też piosenkę o Ziemi.

Wcielenie się w rolę nauczyciela - losowanie i nagradzanie chętnych do odpowiedzi, zadawanie pytań i wykonanie wspólnych zadań było się pełne emocji. Dzieci ogromnie zaangażowały się w swoje zadanie. Uczniów wspierała wychowawczyni Ewa Domańska.
R E K L A M A
banner
Międzynarodowy Dzień Ziemi to coroczne wydarzenie obchodzone 22 kwietnia w celu promowania ochrony środowiska oraz rozszerzania świadomości ekologicznej i wiedzy o naszej planecie. Idea obchodów Dnia Ziemi w tym dniu została zapoczątkowana w 1970 r. przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona. Dzień Ziemi to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń, także lekcji prowadzonych przez uczniów.

Joanna Mieszczyńska

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl